Partnerzy

Imperium Kobiet

Imperium Kobiet to pismo inne niż wszystkie. Przełamuje stereotypy, działa niezależnie, tworzy ponadczasowy wizerunek kobiet zwykłych, ale i niezwykłych. Odkrywa bogactwo wewnętrzne kobiecej natury, poznaje prawdę i skłania Czytelników do zerknięcia w głąb siebie.

Imperium Kobiet to zaufane źródło informacji, trendów, opinii, wydarzeń i porad. Pomaga kobietom w realizowaniu pasji, zdobywaniu niezależności finansowej, w spełnianiu marzeń, w odkrywaniu siebie. Imperium Kobiet skierowane jest do kobiet odważnych, poszukujących, spełnionych. Zadających ważne pytania sobie i innym. Do tych, które mają poczucie swojej wartości i wiedzą, co dla nich oznacza słowo „sukces”. Żyją pełnią kobiecego świata.

Czytelniczki  kwartalnika to kobiety nowoczesne, świadome tego, czego chcą, ceniące sobie wysoką jakość, elegancję i luksus. Niezależność finansowa, wolność, bezpieczeństwo, rozwój osobisty, harmonia życia, przedsiębiorczość, rozwój kulturalny to ich priorytety.

Magazyn dystrybuowany jest: w sieci EMPIK, wybranych salonach Relay i Inmedio, 1 Minute oraz na www.multistore24.pl i w wersji e-booka na publio.pl.
Strona magazynu: http://www.ikmag.pl/

Nasza współpraca opiera się na promocji marki lokalnie i wsparciu sprzedaży.

Zobacz więcej...

PHRdesign

PHRdesign – freelancerskie studio webdesignu.
Prywatnie -  ludzie z heavymetalowym podejściem do życia, rockowymi umysłami i bluesową duszą.
Zawodowo - grafik-webdesigner oraz coder, ale przede wszystkim profesjonaliści. Doświadczeni i zaangażowani twórcy, entuzjaści różnych form artystycznych. Od lat związani z reklamą, sztuką, muzyką, więcej na www.phrdesign.com

Nasza wpółpraca opiera się na wspólnym realizacji wielu projektów.

Zobacz więcej...

Basket Junior Suchy Las

Basket Junior Suchy Las to nowa nazwa drużyny, która w ostatnich dwóch sezonach występowała pod szyldem PBG Basket Junior Poznań. Zmiana ta była następstwem wydarzeń związanych z problemami finansowymi głównego sponsora Fundacji PBG Basket Junior, Grupy PBG. Z pełną świadomością możemy stwierdzić, że gdyby nie zainteresowanie Wójta Gminy Suchy Las Pana Grzegorza Wojtery, projekt „Junior” przestałby istnieć. Współpraca z Gminą Suchy Las dała początek nowemu stowarzyszeniu, które swoją działalnością ma nadzieję przyczynić się do rozwoju sportu, a koszykówki w szczególności wśród najmłodszych mieszkańców gminy. www.basket.suchylas.pl

Nasza wpółpraca opiera się na wparciu PR drużyny.

Zobacz więcej...

Fani Mani

FaniMani zajmuje się projektowaniem i dostarczeniem produktów, które mają pomóc organizacjom szkolnym zbierać środki na swoje cele. Program fani mani angażuje firmy w proponowanie rabatów na usługi tak, by karta była atrakcyjna i dzieci mogły ją sprzedać.

http://wspieramylokalneszkoly.pl/

Nasza wpółpraca opiera się na wzajemnej promocji marek.

 

 

Zobacz więcej...

Mentores

Szkoła języków obcych Mentores zapewnia wysoką jakość proadzonych kursów, dużą różnorodność i profesjonalne podejście. Szkoła mieści się w Suchym Lesie. www.mentores.pl.
Nasza wpólpraca opiera się na realizacji wspólnych projektów.

 

Zobacz więcej...

AGENCJA MARKI BRAND SOUL

UMÓW SIĘ NA SPOTKANIE!
KOM. 601 259 983

TEL. 61 816 94 92
KONTAKT@BRANDSOUL.PL

Dane firmy:
Business and Concept - doradztwo marketingowe
Ul.Warszawska 39/41, pok. 18, piętro 1