Imperium Kobiet

Imperium Kobiet to pismo inne niż wszystkie. Przełamuje stereotypy, działa niezależnie, tworzy ponadczasowy wizerunek kobiet zwykłych, ale i niezwykłych. Odkrywa bogactwo wewnętrzne kobiecej natury, poznaje prawdę i skłania Czytelników do zerknięcia w głąb siebie.

Imperium Kobiet to zaufane źródło informacji, trendów, opinii, wydarzeń i porad. Pomaga kobietom w realizowaniu pasji, zdobywaniu niezależności finansowej, w spełnianiu marzeń, w odkrywaniu siebie. Imperium Kobiet skierowane jest do kobiet odważnych, poszukujących, spełnionych. Zadających ważne pytania sobie i innym. Do tych, które mają poczucie swojej wartości i wiedzą, co dla nich oznacza słowo „sukces”. Żyją pełnią kobiecego świata.

Czytelniczki  kwartalnika to kobiety nowoczesne, świadome tego, czego chcą, ceniące sobie wysoką jakość, elegancję i luksus. Niezależność finansowa, wolność, bezpieczeństwo, rozwój osobisty, harmonia życia, przedsiębiorczość, rozwój kulturalny to ich priorytety.

Magazyn dystrybuowany jest: w sieci EMPIK, wybranych salonach Relay i Inmedio, 1 Minute oraz na www.multistore24.pl i w wersji e-booka na publio.pl.
Strona magazynu: http://www.ikmag.pl/

Nasza współpraca opiera się na promocji marki lokalnie i wsparciu sprzedaży.

Więcej w tej kategorii: PHRdesign »

AGENCJA MARKI BRAND SOUL

UMÓW SIĘ NA SPOTKANIE!
KOM. 601 259 983

TEL. 61 816 94 92
KONTAKT@BRANDSOUL.PL

Dane firmy:
Business and Concept - doradztwo marketingowe
Ul.Warszawska 39/41, pok. 18, piętro 1