fbpx

Dla prasy

Kierunki Rozwoju dla MŚP - zapraszamy!

Może to kierunek dla Ciebie?

Dwa miesiące dzielą nas od wydarzenie organizowanego przez Polish Business Club, pt “Kierunki rozwoju dla MŚP. Przyjdź - wybierz - działaj”.

Jest to konferencja dedykowana właścicielom małych i średnich firm. Celem spotkania jest wyznaczenie kierunków rozwoju MŚP na najbliższej lata.              

Zaproszeni goście z zagranicy opowiedzą, jakie możliwości rozwoju oferują rynki zagraniczne. Z kolei przedsiębiorcy, których oferta jest kierowana do lokalnego klienta poznają najnowsze sposoby na promocję swoich usług, które w prosty sposób mogą wdrożyć w Polsce.

Dodatkowo sztab ekspertów z dziedzin takich jak prawo, własność marki, podatki, finanse, księgowość będą doradzać, jak zabezpieczyć firmę przed zagrożeniami administracyjnymi i jak usprawnić jej funkcjonowanie, nie zapominając jednocześnie o ekonomii portfela.

Konferencja MŚP zdobyła już szerokie grono patronów tak medialnych, jak i społecznościowych m.in. Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości (PARP), Konfederacja Lewiatan, Fundacja Małych i Średnich Przedsiębiorstw, Interia.pl, Business z Klasą, Comperia, Gazeta Praca itd. Zapraszamy również do współpracy kolejne firmy i organizacje, którym zależy na wspieraniu polskiego biznesu.

Konferencja odbędzie się w Hotelu Windsor w Jachrance

http://www.windsorhotel.pl

Zarejestruj się już dziś

http://meeting.polishbusinessclub.pl

Polish Business Club

Polsih Business Club to organizacja powołana do życia, aby łączyć ludzi poprzez biznes i w biznesie dla godnego rozwoju Polskich firm. Wierzymy, że współpraca jest fundamentem sukcesu i dzięki niej wspólnie jesteśmy w stanie podołać każdemu wyzwaniu! Polish Business Club buduje przestrzeń do łatwiejszego prowadzenia biznesu w Polsce, ale naszym celem jest osiągnięcie pozycji lidera w zarządzaniu procesami przemian lokalnych firm z globalnymi aspiracjami. Każdą ofertę współpracy i zakres działania przygotowujemy indywidualnie dla każdego naszego partnera, aby spełnić największe wymagania, wspólnie szukać klientów i partnerów biznesowych, także poza Polsk

Relaton

Izabella Ogorzałek

T: + 48 608 180 884

mail: i.ogorzalek@relaton.pl

plakat Polish Business Meeting

Zobacz więcej...

III Edycja Polish Businesswoman Congress – 10 i 11 kwietnia 2015 r - Studio Marki Brandsoul patronem medialnym wydarzenia

Zapraszamy serdecznie do udziału w wyjątkowym wydarzeniu Polish Businesswoman Congres , którego jesteśmy Patronem Medialnym.

Specjalnie dla naszych Klientek 15% rabatu! Wystarczy przy rejestracji podać hasło: AGNIESZKA!

II Edycja Polish Businesswoman Congress – 10 i 11 kwietnia 2015 r
Fenomenalne wydarzenie na którym nie może Cię zabraknąć.

kongres


Polish Businesswoman Congress, to jedyne w swoim rodzaju dwudniowe seminarium, podczas którego w jednym miejscu spotka się ponad 1500 przedsiębiorczych osób, żądnych wiedzy, kontaktów, szukających nowych możliwości.
To wydarzenie podczas, którego w panelach eksperckich oraz dyskusyjnych wystąpią najlepsi mówcy z międzynarodowym doświadczeniem i podzielą się swoją cenną wiedzą na temat  brandingu, negocjacji, pasji, budowania zespołów pracowniczych, wolności finansowej, inwestowania w nieruchomości, prawa w biznesie, zdrowego stylu życia czy też wizerunku kobiet w biznesie.
Odbędą się pokazy mody, a w części wystawienniczej będą miały miejsce targi z produktami i usługami dla biznesu.

Hasło przewodnie wydarzenia Transformacja, nowe podejście do biznesu.


Dzięki Polish Businesswoman Congress zaczniesz dostrzegać więcej nowych możliwości !
Uznani mówcy i wielkie osobowości polskiej sceny biznesowej oraz coachingu min.:
Bartosz Nosiadek, Mateusz Grzesiak, Andrzej Depko, Kamila Rowińska, Agnieszka Kühl, Anna Kopciowska.
Goście specjalni wydarzenia min.:
Elżbieta Bieńkowska, Agnieszka Maciąg, Martyna Wojciechowska, Jacek Rozenek.
Kongres jest rekomendowany przez Ministerstwo Gospodarki, Marszałka Województwa Mazowieckiego oraz Klub Polskiej Rady Biznesu,  patronów honorowych tego wydarzenia.

10 – 11 kwietnia 2015 r.
Hotel Gromada Airport
Ul. 17 Stycznia 32 w Warszawie


Biorąc udział w Polish Businesswoman Congress masz szansę nawiązać wiele wartościowych kontaktów, które pomogą Ci w rozwoju firmy oraz w otrzymaniu wsparcia biznesowego.
http://businesswomancongress.pl/
Zapisz się już dziś! Ilość miejsc ograniczona.

Zobacz więcej...

Kierunki rozwoju dla MŚP - konferencja 15 maj

Pierwsza taka konferencja w Polsce!

Już w maju br odbędzie się wyczekiwana przez wielu konferencja, pt “Kierunki rozwoju dla MŚP. Przyjdź - wybierz - działaj” organizowana przez Polish Business Club
Celem spotkania będzie wskazanie właścicielom małych i średnich firm kierunków rozwoju, na najbliższej lata.

Studio Marki Brandsoul jest partnerem społecznośiowym wydarzenia.

Dla tych przedsiębiorców, którzy myślą o ekspansji usług i produktów poza rodzimy kraj, goście z zagranicy opowiedzą, jakie możliwości rozwoju oferują rynki zagraniczne. Z kolei przedsiębiorcy, których oferta jest kierowana do lokalnego klienta poznają najnowsze sposoby na promocję swoich usług, które w prosty sposób mogą wdrożyć w Polsce.

Eksperci od spraw takich jak prawo, własność marki, podatki, finanse, księgowość, podpowiedzą, jak zabezpieczyć firmę przed zagrożeniami administracyjnymi i jak usprawnić jej funkcjonowanie, dbając przy tym o ekonomię portfela.

Udział w konferencji zapowiedziało szereg ciekawych osób ze świata businessu.

Konferencja odbędzie się w Hotelu Windsor w Jachrance.

O Polish Business Club
Polish Business Club to organizacja powołana pod koniec 2012 roku. Która łączy ludzi poprzez biznes i w biznesie dla godnego rozwoju polskich firm. W latach 2013-2014 zorganizowano 25 spotkań, w których uczestniczyło prawie 1500 przedsiębiorców z różnych części Polski i obszarów rynkowych.

W 2014 roku Polish Business Club został wyróżniony przez Puls Biznesu w programie gospodarczym "Organizacja Społecznie Zaangażowana".

PLBC zrzesza firmy z wielu branż oraz  tworzy sieć rekomendowanych firm, między innymi, z dziedziny prawa, podatków i księgowości, dając przedsiębiorcom dostęp do specjalistów otoczenia biznesu w optymalnych cenach.

Organizacja pomaga właścicielom firm w poszukiwaniu klientów na ich produkty i usługi w regionie, województwie i w całym kraju. Jej celem jest stwarzanie odpowiednich warunków do współpracy, budowania relacji oraz wymiany kontaktów.

Kontakt:
Polish Business Club Sp. z o.o.
Sławomir Stańczuk
T. + 48 22 213 93 41
mail: kontakt@plbclub.pl
 

Relaton
Izabella Ogorzałek
T: + 48 608 180 884
mail: i.ogorzalek@relaton.pl

Zobacz więcej...

Zostaw kontakt - oddzwonimy!

Wypełnij formularz

Zostaw kontakt - oddzwonimy!

Formularz został wysłany

NEWSROOM

  • Default
  • Title
  • Date
  • Random
Error: Specified module position doesn't exist or is blank!
Error: Specified module position doesn't exist or is blank!
Error: Specified module position doesn't exist or is blank!

Formularz kontaktowy

captcha
Przeładuj

 

 

 

 

STUDIO MARKI BRANDSOUL

UMÓW SIĘ NA SPOTKANIE!
kom. +48 668 130 202

INFO@BRANDSOUL.PL

Dane firmy:
Studio Marki Brandsoul Sp. z o.o.
ul. Nowy Świat 10G/2, 62-020 Swarzędz