fbpx

Kierunki Rozwoju dla MŚP - zapraszamy!

Może to kierunek dla Ciebie?

Dwa miesiące dzielą nas od wydarzenie organizowanego przez Polish Business Club, pt “Kierunki rozwoju dla MŚP. Przyjdź - wybierz - działaj”.

Jest to konferencja dedykowana właścicielom małych i średnich firm. Celem spotkania jest wyznaczenie kierunków rozwoju MŚP na najbliższej lata.              

Zaproszeni goście z zagranicy opowiedzą, jakie możliwości rozwoju oferują rynki zagraniczne. Z kolei przedsiębiorcy, których oferta jest kierowana do lokalnego klienta poznają najnowsze sposoby na promocję swoich usług, które w prosty sposób mogą wdrożyć w Polsce.

Dodatkowo sztab ekspertów z dziedzin takich jak prawo, własność marki, podatki, finanse, księgowość będą doradzać, jak zabezpieczyć firmę przed zagrożeniami administracyjnymi i jak usprawnić jej funkcjonowanie, nie zapominając jednocześnie o ekonomii portfela.

Konferencja MŚP zdobyła już szerokie grono patronów tak medialnych, jak i społecznościowych m.in. Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości (PARP), Konfederacja Lewiatan, Fundacja Małych i Średnich Przedsiębiorstw, Interia.pl, Business z Klasą, Comperia, Gazeta Praca itd. Zapraszamy również do współpracy kolejne firmy i organizacje, którym zależy na wspieraniu polskiego biznesu.

Konferencja odbędzie się w Hotelu Windsor w Jachrance

http://www.windsorhotel.pl

Zarejestruj się już dziś

http://meeting.polishbusinessclub.pl

Polish Business Club

Polsih Business Club to organizacja powołana do życia, aby łączyć ludzi poprzez biznes i w biznesie dla godnego rozwoju Polskich firm. Wierzymy, że współpraca jest fundamentem sukcesu i dzięki niej wspólnie jesteśmy w stanie podołać każdemu wyzwaniu! Polish Business Club buduje przestrzeń do łatwiejszego prowadzenia biznesu w Polsce, ale naszym celem jest osiągnięcie pozycji lidera w zarządzaniu procesami przemian lokalnych firm z globalnymi aspiracjami. Każdą ofertę współpracy i zakres działania przygotowujemy indywidualnie dla każdego naszego partnera, aby spełnić największe wymagania, wspólnie szukać klientów i partnerów biznesowych, także poza Polsk

Relaton

Izabella Ogorzałek

T: + 48 608 180 884

mail: i.ogorzalek@relaton.pl

plakat Polish Business Meeting

Zostaw kontakt - oddzwonimy!

Wypełnij formularz

Zostaw kontakt - oddzwonimy!

Formularz został wysłany

NEWSROOM

  • Default
  • Title
  • Date
  • Random
Error: Specified module position doesn't exist or is blank!
Error: Specified module position doesn't exist or is blank!
Error: Specified module position doesn't exist or is blank!

Formularz kontaktowy

captcha
Przeładuj

 

 

 

 

STUDIO MARKI BRANDSOUL

UMÓW SIĘ NA SPOTKANIE!
kom. +48 668 130 202

INFO@BRANDSOUL.PL

Dane firmy:
Studio Marki Brandsoul Sp. z o.o.
Ul. Warszawska 39/41, pok. 18, piętro 1, Poznań